Nasze oferty pracy

Pielęgniarka (m/k) lub opiekunka osoby starszej (m/k)

Praca w pełnym / niepełnym wymiarze godzin
Dzień rozpoczęcia pracy: po uzgodnieniu
Miejsce pracy: 79848 Bonndorf oraz w promieniu 30km od Bonndorf

Opis stanowiska pracy:

  • system opieki nad osobami oparty na przyporządkowaniu opieknuów/opiekunek do konketnych osób wymagających opieki
  • zgrana współpraca w zspole
  • planowanie i prowadzenie zarówno podstawowej jak i leczniczej opieki
  • wdrożenie standardów ekspertów
  • prowadzenie dokuemntacji odnośnie przebiegu opieki
  • wspracie jakości życia

Wymagania:

  • ukończone wykształcenie zwodowe po dyplomowanych specjalistów (m/k)
  • dobra znajomość języka niemieckiego- poziom B2, ewntualnie od poziomu A1- gotoowość do uczęszczania na kurs j. niemeckiego, możliwie w naszej Bllharz Akademie w Mielcu
  • poczucie opowiedzialności oraz elastyczność
  • niezawodność i umiejętność pracy w zespole
  • przyjazne usposobienie

Oferujemy:

  • bezpośrednie zatrudnienie u klienta
  • wynagrodzenie dla pielęgniarek (m/k), w zależności od doświadczenia zawodowego od 2600€ brutto do 3300€ brutto
  • wynagrodzenie dla pomocniczego personelu opieki medycznej (m/k) od 2170€ brutto
  • dodatkowe wynagrodzenie za pracę w niedziele i święta
  • długoterminowe miejsce pracy
  • możliwość wyżywienia podczas pracy- na miesiąc za jedyne 49€ na miesiąc
  • wsparcie w poszukiwaniu mieszkania

Dalsze informacje:

Na wszelkie Państwa pytania chętnie odpowiemy w osobistej rozmowie. Cieszymy się z Państwa zainteresowania naszą ofertą.

Zainteresowany/a?

Prosimy o szybkie wysłanie Państwa online podania o pracę

lub o skontaktowanie się z nami osobiście bądź telefonicznie!
Kontakt

Operator maszyny powlekającej

więcej

Pomocnik produkcyjny

więcej

Wykwalifikowany pracownik metalu

więcej

Opiekun zdrowotny/ osoby chorej dla szpitalu psychiatrycznym

więcej

Pomocnik w opiece

więcej

Fachowy pomocnik logistyka

więcej

więcej

Spawacz metodą TIG i MAG

więcej

Mechanik obróbki skrawaniem / mechanik przemysłowy

więcej

Szlifierz CNC

więcej

Wykwalifikowana pielęgniarka

więcej

Operator maszyn CNC

więcej

Programista CNC

więcej

Mechanik przemysłowy

więcej