Nasze oferty pracy

opiekun osoby starszej (m/k/r) w specjalistycznym szpitalu psychiatrycznym i zakładzie psychoterapii

Praca w pełnym / niepełnym wymiarze
Dzień rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia
Miejsce pracy: 79848 Bonndorf, w promieniu 45 km

Opis stanowiska pracy:

  • Leczenie wszystkich zaburzeń psychicznych oprócz pacjentów z uzależnieniami zgodnie z zasadami zaawansowanej medycyny antropozoficznej i opieka
  • Podstawowa opieka pielęgniarska
  • Promowanie samodzielnej aktywności, woli powrotu do zdrowia, autonomii i samoorganizacji pacjenta
  • Codzienna praca terapeutyczna
  • Interdyscyplinarna współpraca zespołowa
  • Opiekuńczo-terapeutyczne rozmowy i działania w ramach podstawowej opieki
  • Prowadzenie psychoedukacji
  • Przeprowadzanie ćwiczeń świadomości, robienie okładów, przygotowywanie opatrunków, kąpieli, masowanie w rytm muzyki

Wymagania:

  • ukończone szkolenie kierunkowe zakończone egzaminem zawodowym
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Odpowiedzialność oraz elastyczność
  • Niezawodność i umiejętność pracy zespołowej
  • Gotowość do optymalizacji procesów pracy

Oferujemy:

  • pewny i punktualny dochód
  • możliwość przejęcia przez naszych klientów
  • długoterminowe miejsca pracy
  • osobistą opiekę przez nasz zespół
  • gratyfikację bożonarodzeniową i wynagrodzenie urlopwe
  • wszystkie dodatki zgodnie z umową zbiorową BZA-DGB
  • do 30 dni urlopu
  • zakwaterwoanie bądź wsparcie w poszukiwaniu własnego mieszkania
  • załatwienie formalności przy uznaniu kwalifikacji zawodowych na terenie Niemiec
  • umowa o pracę zgodnie z niemieckim prawem pracy
  • bezpłatna kwalifikacja dzięki kursom językowym zgodnie z naszymi firmowymi uregulowaniami

Dalsze informacje:

Na wszelkie Państwa pytania chętnie odpowiemy w osobistej rozmowie. Cieszymy się z Państwa zainteresowania naszą ofertą.

Zainteresowany/a?

Prosimy o szybkie wysłanie Państwa online podania o pracę

lub o skontaktowanie się z nami osobiście bądź telefonicznie!
Kontakt

Mechanik przemysłowy/ technik mechatroniki

więcej

Odlewacz lub pomocnik odlewacza odlewów aluminiowych

więcej

Asystenci rolni i leśni

więcej

Dekarz

więcej

Pomocnik produkcyjny

więcej

Spawacz metodą TIG i MAG

więcej

Rzeźnik

więcej

Mechanik obróbki skrawaniem / mechanik przemysłowy

więcej

Szlifierz CNC

więcej

Operator maszyn CNC

więcej

Examinierte Pflegefachkräfte/ med. Fachangestellte

Mehr

Opiekun osoby starszej

więcej